اخبار

آماده بخشش بدهی‌ها و خسارات وارده به شخص محمدرضا مریوانی و مجموعه‌های تحت مدیریت وی

بخشش بدهی‌ها

محمدرضا مریوانی و مجموعه‌های تحت مدیریت وی طبق سنوات سالیان گذشته آمادگی خود را در جهت بخشش بدهی‌ها و خسارات وارده را با موافقت به ادامه قرارداد اعلام کردند

جایزه برای برندگان مسابقه ویژه فروردین ماه شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت

مسابقه ویژه فروردین

سه جایزه یک‌صد میلیون تومانی مسابقه ویژه فروردین ماه مجموعه بازرگانی و سرمایه‌گذاری مریوانی تنها با پاسخ به یک سؤال تا تاریخ هفدهم فروردین ماه سال نود و هشت

تذکر حائز اهمیت شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت به مراجعه‌کنندگان محترم

با توجه به تغییرات داخلی شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت ، این شرکت تذکری بسیار مهم نسبت به هرگونه تعامل با اشخاص ثالث با موضوعیت شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت و گروه بازرگانی مریوانی برای مراجعه‌کنندگان دارد.

هشدار ۲: شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت در رابطه با اموال (منقول یا غیرمنقول) واگذار شده به واسطه هرگونه اسناد (حواله، سهمیه، عادی، رسمی و یا غیره) توسط این شرکت

آتیه‌سازان عرصه تجارت

شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت در رابطه با اموال (منقول یا غیرمنقول) واگذار شده به واسطه هرگونه اسناد (حواله، سهمیه، عادی، رسمی و یا غیره) از طرف این شرکت به طرفین قرارداد خود هشداریه‌ای صادر کرده است.

هشدار ۱: شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت به تمامی متقاضیان (مراجعه و یا عقد قرارداد) با این شرکت

آتیه‌سازان عرصه تجارت

در پی سوء استفاده از نام شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت ، بیانیه‌ای در جهت گوشزد کردن روند واقعی ارتباط مراجعه‌کنندگان با شرکت صادر کرد که در این خبر می‌خوانید.

عناوین فعالیت‌های جدید شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت

عناوینی به فعالیت‌های جدید شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت اضافه گردیده‌اند که به صورت مختصر می‌توانید در این برگه راجع به آن‌ها بخوانید.

انجام بزرگ‌ترین معاوضات صرفاً بازرگانی تضمینی

معاوضه

آماده عقد قرارداد معاوضه نسبت به انواع دارایی‌های منقول و غیرمنقول شما در داخل و خارج از کشور و با هر نوع کاربری، هر میزان ارزش و البته دارای توجیه اقتصادی!

بیانیه آتیه‌سازان عرصه تجارت در پی سو استفاده از نام و اعتبار و فعالیت این شرکت

بیانیه آتیه‌سازان عرصه تجارت

آتیه‌سازان عرصه تجارت در پی سواستفاده افراد سودجو و از اعتبار و … این شرکت بیانیه‌ای در پاسخ به انتساب این شرکت به منابعی که خارج از واقعیت است صادر کرد

ماهانه پنج جایزه‌ی نفیس بدون قرعه‌کشی برای برترین نمایندگان

چهار جایزه بدون قرعه‌کشی برای نمایندگان و مشاوران

در جهت تشویق و انگیزش مشاورین و نمایندگان مجموعه‌های تحت مدیریت محمدرضا مریوانی، چهار جایزه بدون قرعه‌کشی نفیس از جمله ویلا، خودرو، وجه نقد و تلفن همراه هوشمند برای چهار مشاور/نماینده برتر در نظر گرفته شده است.

راه علاج این وضعیت اقتصادی، اعتماد کردن سرمایه‌گذاران و حمایت آن‌ها از بازار است!

راه علاج اقتصاد ایران تولید ملی است

پیرو مصاحبه محمدرضا مریوانی در باب حمایت از بازار و اقتصاد داخلی، تعداد کثیری از خبرگزاری‌های مطرح با انعکاس این موضوع به بازنشر این صحبت‌ها پرداخته و از این نوع فعالیت‌ها که در راستای تقویت و حمایت اقتصاد کشور انجام می‌پذیرند تقدیر کردند.