سرمایه‌پذیران و تقدیرنامه‌ها

 

سرمایه‌پذیران ما

تمامی کارخانجات و تولیدی‌هایی که ما در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌ایم

شرکت تولیدی و صنعتی آریانورد امیر

بزرگ‌ترین کارخانه خصوصی تولید محصولات فولادی مانند میلگردهای ساختمانی، انواع ورق‌ها، تیر آهن، شمش آهن و همچنین تنها تولیدکننده فولاد ضد زنگ (Stainless Steel) در ایران.

گروه تجاری بین المللی پترونیکا آیریک

جزئی از صنایع پائین‌دستی پتروشیمی محسوب می‌شود که در منطقه‌ای محروم به صورت خصوصی احداث شده و به تولید نانوکامپاند و کامپاندینگ، بلندینگ و پلی‌اتیلن‌ پوشش‌دهی می‌پردازد.

شرکت نیرو دو چرخ

مجموعه نیرو دو چرخ گرمسار اولین واحد تولیدی وسایل نقلیه پاک در ایران است که به طراحی و تولید انواع موتور سیلکت‌های برقی، اتومبیل‌های لوکس توریستی برقی، ویلچر برقی و… می‌پردازد.

مجتمع کشت و صنعت میاب

بزرگ‌ترین مجتمع کشت و صنعت گیاهان داروئی در سطح شمال‌غرب کشور با تولید کاملاً ارگانیک و عاری از مواد شیمیائی که به عنوان الگوی کشت اصولی گل محمدی در ایران شناخته می‌شود.

مزرعه مرغ مادر چیک

تولیدکننده تخم مرغ بارور از نژاد آربوراکرز و احداث‌شده در منطقه‌ای محروم. محصول نهائی این صنعت جوجه یک روزه گوشتی است و جایگاه آن در زنجیره غذائی کشورمان بسیار مهم می‌باشد.

شرکت پارس‌دانه پر سفید

تولیدکننده انواع خوراک طیور (مانند خوراک مرغ‌های گوشتی از زمان یک‌روزگی تا کشتار) و دارای فرمولاسیون ویژه برای هر یک از مناطق آب‌وهوائی کشور (گرمسیر، معتدل و سردسیر)

صنایع غذائی آریانوش

از تولیدکنندگان انگشت‌شمار آب معدنی طبیعی به صورت اکسیژنه که توسط فرآیند اسمز معکوس یا همان RO به تصفیه‌ی محصول پرداخته و به دست مصرف‌کنندگان می‌رسانند.

شرکت تولید دستمال کاغذی راد حدیث

از دسته کسب‌وکارها و تولیدی‌های نوپا که با حمایت و سرمایه‌گذاری توسط شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت امید است به یکی از برندهای تجاری بزرگ در آینده‌ای نه چندان دور تبدیل شود.

 

تقدیرنامه‌های اعطاء شده

برای مشاهده بر روی تصاویر کلیک کنید

تقدیرنامه شرکت پارس‌دانه پر سفید گلستان
تقدیرنامه شرکت تولید دستمال کاغذی راد حدیث
تقدیرنامه صنایع غذائی آریانوش کاشان
تقدیرنامه مزرعه مرغ مادر چیک