سرمایه‌پذیران و تقدیرنامه‌ها

 

سرمایه‌پذیران ما

تمامی کارخانجات و تولیدی‌هایی که ما در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌ایم

شرکت تولیدی و صنعتی آریانورد امیر

بزرگ‌ترین کارخانه خصوصی تولید محصولات فولادی مانند میلگردهای ساختمانی، انواع ورق‌ها، تیر آهن، شمش آهن و همچنین تنها تولیدکننده فولاد ضد زنگ (Stainless Steel) در ایران.

شرکت نیرو دو چرخ

مجموعه نیرو دو چرخ گرمسار اولین واحد تولیدی وسایل نقلیه پاک در ایران است که به طراحی و تولید انواع موتور سیلکت‌های برقی، اتومبیل‌های لوکس توریستی برقی، ویلچر برقی و… می‌پردازد.

گروه تجاری بین المللی پترونیکا آیریک

جزئی از صنایع پائین‌دستی پتروشیمی محسوب می‌شود که در منطقه‌ای محروم به صورت خصوصی احداث شده و به تولید نانوکامپاند و کامپاندینگ، بلندینگ و پلی‌اتیلن‌ پوشش‌دهی می‌پردازد.

صنایع غذائی آریانوش

از تولیدکنندگان انگشت‌شمار آب معدنی طبیعی به صورت اکسیژنه که توسط فرآیند اسمز معکوس یا همان RO به تصفیه‌ی محصول پرداخته و به دست مصرف‌کنندگان می‌رسانند.

مزرعه مرغ مادر چیک

تولیدکننده تخم مرغ بارور از نژاد آربوراکرز و احداث‌شده در منطقه‌ای محروم. محصول نهائی این صنعت جوجه یک روزه گوشتی است و جایگاه آن در زنجیره غذائی کشورمان بسیار مهم می‌باشد.

شرکت تولید دستمال کاغذی راد حدیث

از دسته کسب‌وکارها و تولیدی‌های نوپا که با حمایت و سرمایه‌گذاری توسط شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت امید است به یکی از برندهای تجاری بزرگ در آینده‌ای نه چندان دور تبدیل شود.

 

تقدیرنامه‌های اعطاء شده

برای مشاهده بر روی تصاویر کلیک کنید