سرمایه‌گذاری تنها در هفت روز کاری، ویژه نوروز

واگذاری سرمایه

اطلاعیه ویژه نوروز: سرمایه‌گذاری و واگذاری سرمایه در هفت روز


اعتبار این اطلاعیه صرفاً تا باقی ماندن پشتوانه‌های لازم و سرمایه‌ی متعلق به این شرکت و (فعلاً) تا ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ می‌باشد!

حداقلِ سقفِ ارزشِ سرمایه‌ی درخواستی از این شرکت، می‌تواند یک میلیارد تومان باشد و حداکثر ارزشِ سرمایه‌ی درخواستی نیز، قابل مذاکره می‌باشد.

سرمایه‌گذاریِ کاملاً بدونِ بهره‌ی سالیانه

بازپرداختِ کاملاً توافقی و حتی ده ساله

در قبالِ ۱۰۰٪ (صد در صد) ارزشِ انواعِ تضامینِ مورد توافق با این شرکت { به شرح ذیل که رسماً پس از واگذاری سرمایه ، طبق شرایط قرارداد در رهنِ سرمایه‌گذار (شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت) گذاشته می‌شوند } = (چک یا سفته مورد تأیید و معتبر) و یا (انواع اسنادِ مالکیتِ قانونی: املاک، مستغلات، اتومبیل و ماشین‌های سبک یا سنگین، معادن، پروژه‌ها یا مراکزِ مختلف تولیدی یا خدماتی و غیره -> داخلی یا خارجی)

قابل توجه واگذارکننده‌های انواع املاک، مستغلات و اموالِ منقول و غیرمنقولِ دیگر که اموال مذکور را به عنوان تضمین نزد سرمایه‌گذار قرار می‌دهند: با قابلیّت معاوضه‌ی «تضامین اعلامی از طرف سرمایه‌پذیر به ارزشِ صد در صد قیمت واقعیِ توافقی» با «سرمایه‌ی سرمایه‌گذار = شرکت آتیه سازان عرصه تجارت»

کلاً مربوط به تمامی طولِ مدتِ سرمایه‌گذاری = توافقاً با حداقل ۱۵٪ (پانزده درصد) کارمزدِ اولیه (به صورت نقدی) و یا تا حداکثر ۴۴٪ (چهل و چهار درصد) کارمزد اولیه (غیرنقدی و یا چند مرحله‌ای و حتی توافقی از محل سرمایه)

انجام سرمایه‌گذاری، صرفاً به وسیله امورِ مختلفِ واقعی بازرگانی و بدونِ هرگونه ارتباط با انواع: وام و یا تسهیلاتِ بانکی و امثالهم.

از متقاضیان عزیز تقاضامندیم که پس از مطالعه پرونده‌های «کلیات قرارداد سرمایه‌گذاری غیرنقدی» و «هفت برگی مخصوص متقاضیان مراجعه به آتیه‌سازان عرصه تجارت» در جهت بهبود عملکرد، برگه‌ی نحوه مراجعه را نیز مطالعه و با شماره تماس‌های موجود در آن جهت هماهنگی‌های لازم، تماس حاصل فرمایند. شما می‌توانید به صورت مستقیم نیز مشروح درخواست خود را به شناسه تلگرام [email protected] ارسال کنید

همچنین گفتنی است که شرکت‌ «آتیه‌سازان عرصه تجارت»، آماده واگذاری مجوز نمایندگی قانونی در سراسر نقاط داخل و خارج از کشور با درآمدی توافقی و مناسب، به اشخاص حقیقی و یا حقوقی فعال واقعی بوده و از عزیزانی که مایل به همکاری در زمینه‌های فعالیتی این شرکت هستند، دعوت به عمل آورده و دست دوستی و همکاری به سمت آن‌ها دراز، می‌کند.

      با تشکر

محمدرضا مریوانی

     مدیر عامل

2 دیدگاه درباره سرمایه‌گذاری تنها در هفت روز کاری، ویژه نوروز

  1. سلام و عرض ادب .انشاالله سالم و سلامت باشید و عید شادی داشته باشید .چندی قبل هز طریق یکی از دوستان با این مجموعه اشنا شدم و قرار بود بتوانم کمکی بگیرم ولی متاسفانه برخی دلال یا کارگزار وجود دارند که در درجه اول اطتاعات ناقص میدهند و در درجه دوم کارمزد زیادی میخواهند که برای من خیلی سنگین بود .امیدوارم امکاناتی فراهم شود تا بتوانم مستقیم از این امکانات بهره مند شوم . باز هم ممنون و متشکر. رحیمی ۳۰*******۰۹

    1. سلام و متشکر از شما. جهت هماهنگی‌های لازم از طریق آی‌دی تلگرام @ASATChat در ارتباط باشید و مشکل و درخواست خود را شرح دهید و یا با شماره تماس ۰۹۱۹۸۷۱۰۸۴۲ ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهی بگذارید

نشانی الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های الزامی نشان شده‌اند *