انجام بزرگ‌ترین معاوضات صرفاً بازرگانی تضمینی

معاوضه

آماده عقد قرارداد معاوضه نسبت به انواع « املاک و‌ مستغلات ، دارایی‌های منقول و غیرمنقول » متعلق به شما « چه در داخل و چه خارج از کشور » و با هر نوع کاربری، هر میزان ارزش و البته دارای توجیه اقتصادی!

با انواع موارد مجاز داخلی و خارجی ذیل الذکر:

  • انواع فلزات  از جمله شمش، ورق، میلگرد و غیره
  • شکر ، قند و دیگر مواد غذائی
  • انواع محصولات معادن (تزئینی، فلزی و غیره)
  • مصالح ساختمانی
  • کالاها و موارد «قانونی» دیگر …!

موارد توافقی قابل معاوضه‌ی فوق الذکر، به عنوان سرمایه‌ی صرفا بازرگانی بلند مدت (حتی ده ساله) نیز به شما (متقاضیان سرمایه از این شرکت)، قابل واگذاری است.

طی توافق مکتوب اولیه با این شرکت، موارد فوق الذکر (که به ۱۰۰‎٪ ارزش اموال شما، معاوضه و سپس تحویل شما داده شده)، قابلیت بازاریابی فروش تضمینی توسط سرمایه‌گذار (شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت) به ارزش توافقی معاوضه شده را نیز دارد.

توجه فرمائید که انجام معاوضه مذکور، به واسطه سرمایه‌گذاری کاملاً بازرگانی شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت و فقط منطبق با مفاد « آئین نامه هویتی و فعالیتی این شرکت » و دیگر شرایط مکتوب و نیز تیپ قراردادهای مربوطه‌ی مندرج در همین وب‌سایت (Marivani.org)، صورت می‌پذیرد.

از متقاضیان عزیز تقاضامندیم که پس از مطالعه پرونده‌های « کلیات قرارداد فروش، معاوضه – بازاریابی » مربوط به حق‌العمل کاری و « هفت برگی مخصوص متقاضیان مراجعه به آتیه‌سازان عرصه تجارت » در جهت بهبود عملکرد، برگه‌ی نحوه مراجعه را نیز مطالعه و با شماره تماس‌های موجود در آن جهت هماهنگی‌های لازم، تماس حاصل فرمایند. شما می‌توانید به صورت مستقیم نیز مشروح درخواست خود را به شناسه تلگرام ASATChat@ ارسال کنید

همچنین گفتنی است که شرکت‌ «آتیه‌سازان عرصه تجارت»، آماده واگذاری مجوز نمایندگی قانونی در سراسر نقاط داخل و خارج از کشور با درآمدی توافقی و مناسب، به اشخاص حقیقی و یا حقوقی فعال واقعی بوده و از عزیزانی که مایل به همکاری در زمینه‌های فعالیتی این شرکت هستند، دعوت به عمل آورده و دست دوستی و همکاری به سمت آن‌ها دراز، می‌کند.

دیدگاهی بگذارید

نشانی الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های الزامی نشان شده‌اند *