صلح نقدی

صلح نقدی نام تیپ قرارداد جدید شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت در راستای خرید نقدی انواع اموال منقول و غیرمنقول داخلی و خارجی متقاضیان تبدیل به وجه نقد اموال خود و همچنین نیاز بازار در جهت جابجایی نقدینگی است که در دو صفحه تنظیم و در محل شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت قابل مطالعه و خواهد بود و مراجعه‌کنندگان می‌توانند با هماهنگی مستند قبلی که در ذیل توضیح داده خواهد شد، جهت انعقاد این تیپ قراردادی با شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت اقدام نمایند.

مراحل عقد قرارداد انجام خرید نقدی در قالب قرارداد دو برگی « صلح نقدی »:

۱. توافق مستندِ طرفین نسبت به اموال مورد معامله و نیز زمان « تحویل و انتقال قطعی اموال به نفع شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت » و نیز « موعد پرداخت وجه به نفع شخص مراجعه‌کننده ».
۲. مطالعه دقیق تیپ خام قرارداد « صلح نقدی » در محل شرکت آتیه سازان عرصه تجارت و توسط مالک و مشاور حقوقی ایشان.
۳. امضاء قرارداد ٢ برگی « صلح نقدی ».

⚠. عدم انجام تعهدات شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت = اختیار فسخ قرارداد توسط شخص متقاضی و نیز پرداخت « ٣٠٪؜ » از ارزش قرارداد به عنوان خسارت به مالک (شخص مراجعه‌کننده).

متقاضیان عزیز می‌توانند با ارسال مشروح درخواست‌ اولیه خود بابت انعقاد قرارداد صلح نقدی با شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت، پس از مطالعه کامل مطالب مندرج در همین وب‌سایت (وب‌سایت رسمی شخص محمدرضا مریوانی) بالخصوص بخش « اخبار »، فایل « آئین‌نامه هویتی و فعالیتی » و « فایل هفت برگی مخصوص متقاضیان مراجعه به آتیه‌سازان عرصه تجارت » با ارسال پیام واتس‌اپ به شماره ۰۹۱۹۸۷۱۰۸۴۲ اقدام نمایند.

همچنین گفتنی است که شرکت‌ «آتیه‌سازان عرصه تجارت»، آماده واگذاری مجوز نمایندگی قانونی در سراسر نقاط داخل و خارج از کشور با درآمدی توافقی و مناسب، به اشخاص حقیقی و یا حقوقی فعال واقعی بوده و از عزیزانی که مایل به همکاری در زمینه‌های فعالیتی این شرکت هستند، دعوت به عمل می‌آورد.

21 دسامبر 2018