صلح مُعَوَض

صلح مُعَوَض نام تیپ قرارداد جدید شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت در راستای معاوضه فوری انواع اموال منقول و غیرمنقول داخلی و خارجی متقاضیان معاوضه و تهاتر است که در دو صفحه تنظیم و در محل شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت قابل مطالعه و خواهد بود و مراجعه‌کنندگان می‌توانند با هماهنگی مستند قبلی که در ذیل توضیح داده خواهد شد، جهت انعقاد این تیپ قراردادی با شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت اقدام نمایند.

مراحل عقد قرارداد انجام معاوضه فوری در قالب قرارداد دو برگی « صلح مَعَوَض »:

١. توافق مستند طرفین نسبت به اموال مورد معامله و نیز زمان « تحویل و انتقال قطعی اموال به نفع شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت ».
٢. مطالعه دقیق تیپ خام قرارداد « صلح مُعَوَض » در محل شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت و توسط مالک و مشاور حقوقی ایشان.
٣. امضاء قرارداد دو برگی « صلح معوض » و هم‌زمان تحویل حواله تضمین‌شده‌ی انواع اموال و یا فلزات توافقی فی مابین طرفین به مالک (شخص مراجعه‌کننده).
۴. انجام بازاریابی فروش کالاهای تحویل داده‌شده به مالک، توسط شرکت بازرگانی آتیه‌سازان عرصه تجارت و البته صرفاً بنا به در خواست مالک (شخص مراجعه‌کننده).

⚠. عدم انجام هر یک از تعهدات شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت = پرداخت «١٣٠٪؜ » از ارزش معامله به عنوان خسارت به مالک (شخص مراجعه‌کننده).

متقاضیان عزیز می‌توانند با ارسال مشروح درخواست‌ اولیه خود بابت انعقاد قرارداد صلح مُعَوَض با شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت، پس از مطالعه کامل مطالب مندرج در همین وب‌سایت (وب‌سایت رسمی شخص محمدرضا مریوانی) بالخصوص بخش « اخبار »، فایل « آئین‌نامه هویتی و فعالیتی » و « فایل هفت برگی مخصوص متقاضیان مراجعه به آتیه‌سازان عرصه تجارت » با ارسال پیام واتس‌اپ به شماره ۰۹۱۹۸۷۱۰۸۴۲ اقدام نمایند.

همچنین گفتنی است که شرکت‌ «آتیه‌سازان عرصه تجارت»، آماده واگذاری مجوز نمایندگی قانونی در سراسر نقاط داخل و خارج از کشور با درآمدی توافقی و مناسب، به اشخاص حقیقی و یا حقوقی فعال واقعی بوده و از عزیزانی که مایل به همکاری در زمینه‌های فعالیتی این شرکت هستند، دعوت به عمل می‌آورد.

21 دسامبر 2018