ماهانه پنج جایزه‌ی نفیس بدون قرعه‌کشی برای برترین نمایندگان

چهار جایزه بدون قرعه‌کشی برای نمایندگان و مشاوران

در راستای تشویق و انگیزش نمایندگان و مشاورین مجموعه‌های تحت مدیریت محمدرضا مریوانی در جهت فعالیت و ارتباط بیشتر با بازار و فعالن دیگر چرخه اقتصادی و همچنین تولیدگران و صنعت‌گران و معادن و غیره، چهار جایزه بدون قرعه‌کشی برای آن‌ها در نظر گرفته شده که به ترتیب به فعال‌ترین مشاورین/نمایندگان به ترتیب اهدا خواهد شد. این جوایز عبارت هستند از:

 • یک دستگاه ویلای لوکس در استان‌های حاشیه دریای خزر
 • یک دستگاه ملک مسکونی واقع در شهر تهران
 • یک دستگاه خودروی اسپرت از تولیدات کارخانه‌های «کیا» یا «هیوندایی»
 • پانصد میلیون ریال وجه نقد
 • یک دستگاه گوشی تلفن همراه iPhone X

شما نیز می‌توانید با پیوستن به جمع نمایندگان مجموعه‌های تحت مدیریت محمدرضا مریوانی، برای برنده شدن یکی از جوایز فوق تلاش کنید! تنها کافیست با مطالعه این برگه: « جذب مشاور، ارائه نمایندگی و استخدام بازاریاب » اعلام آمادگی خود را پس از مطالعه پرونده‌ی صفحات مختلف موجود در وب‌سایت مربوط به اطلاعات مجموعه‌ها همچنین برگه‌های توضیحات فعالیت‌ها، از طریق یکی از راه‌های ارتباطی موجود در برگه‌ی نحوه مراجعه با مجموعه تماس حاصل فرمایند. شما می‌توانید به صورت مستقیم نیز درخواست، رزومه کاری و اطلاعات شخصی خود را به شناسه تلگرام [email protected] ارسال کنید.

از دیگر مزایای همکاری با مجموعه‌های تحت مدیریت محمدرضا مریوانی،

 • درصدی از ارزش هر قرارداد منعقده فی مابین شرکت و اشخاص معرفی‌شده توسط مشاور
 • همکاری بصورت غیرحضوری (اختیاری)، پاره وقت و حتی به عنوان شغل دوم یا دانشجویی
 • حق استفاده از امکانات، مشاورین داخلی و محل شرکت جهت برگزاری جلسات مشاور با اشخاص متقاضی

هستند که می‌توانید با داشتن تسلط بر

 • اصول مدیریت زمان و مفاهیم روابط عمومی «بازرگانی و سرمایه‌گذاری» یا «حقوقی و قضائی»

از آن‌ها بهره‌مند شوید! البته،

شایان ذکر است که مشاورین، نمایندگان و بازاریاب‌ها می‌توانند در اقصی نقاط ایران و یا حتی دیگر کشورها فعالیت کرده و این آگهی مختص به شهر تهران نیست!

این چهار جایزه بدون قرعه‌کشی حق شما هستند؛ با تلاش و پشتکار خود، آن‌ها را برنده شوید!

2 دیدگاه درباره ماهانه پنج جایزه‌ی نفیس بدون قرعه‌کشی برای برترین نمایندگان

 1. باسلام ‌عرض ادب و احترام
  ضمن تشکر و قدرانی از این حرکت عالی در زمینه تجارت و بازرگانی از سوی شما در شرایط کنونی ، اعلام میدارم که بنده سالهاست که به دنبال شرکتی با چنین توانمندی عالی بوده تا بتوانم به پتانسیلهای تجاری خود جامع عمل حقیقی بپوشانم .
  اینجانب از طریقه یک دوست مشترک و خوب و نماینده با شرکت شما آشنا شده که پس از توضیحات اولیه ضمن مطالعه وب سایت حضرتعالی متوجه وسعت و توان خوب شما در سطح تجارت و بازرگانی داخلی و اخارجی شدم ، که باتوجه به دراختیار داشتن طرحها و پروژه های نیوهایتک در داخل و خارج از کشور بدینوسیله اعلام آمادگی خود را جهت اخذ نمایندگی و مشارکت در جهت تحقق طرح و پروژه های خود و علاقهمندان حضورتان اعلام میدارم .
  باتشکر فراوان

  1. با سلام

   در صورت مطالعه‌ی کامل وب‌سایت و مستندات آن و آشنایی با روال مندرج در وب‌سایت، با شماره تماس ۰۹۱۹۸۷۱۰۸۴۲ جهت هماهنگی لازم برای ملاقات حضوری، تماس حاصل فرمائید.

   با تشکر

دیدگاهی بگذارید

نشانی الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های الزامی نشان شده‌اند *