تولید ملی حامی همچون آتیه‌سازان عرصه تجارت دارد!

تولید ملی

شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت در پی پانزده هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بدون بهره رسمی خود فقط در اسفند ماه سال گذشته، با توجه به توانایی‌هایی که می‌شود در جهت حمایت از تولید ملی و تمامی انبوه‌سازان، تجار و تولیدکنندگان (به خصوص داخلی)، آن‌ها را به کار برد، شرایط را برای شروع فعالیت خود (سرمایه‌گذاری، پیش‌خرید و پیش‌فروش) در سال جدید تسهیل کرده و به ارائه خدمات بپردازد.

محمدرضا مریوانی – مدیرعامل شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت – در اینباره اظهار کرد:

«با توجه به نیاز تمامی انبوه‌سازان، تجار و تولیدکنندگان (به خصوص داخلی) به حمایت سرمایه‌گذاران از طرق بازرگانی و غیربانکی (بدون بهره و حتی مشارکتی) و همچنین نام‌گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به اسم تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه‌ی ایرانی منجر به این شد که بنده و مجموعه‌ی تحت مدیریت اینجانب از توان و منابع خود در راستای تحقق این هدف، تا حد توان گام برداریم».

[این مصاحبه را در پایگاه خبرگزاری «ایران اکونومیست» با این پیوند بخوانید]

واگذاری یک‌هزار و پانصد میلیارد تومان سرمایه به صورت رسمی در اسفند ۱۳۹۶

از این رو پس از برگزاری چندین جلسه با حضور مدیر عامل و مشاورین، توافق شد که در سال « تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی »، با تسهیل شرایط عقد قراردادهای بازرگانی و سرمایه‌گذاری بدون بهره و حتی به صورت مشارکتی (و کاهش مدت زمان انجام موضوع قراردادهای مذکور)، به جمع حامیان تجار، انبوه‌سازان، تولیدکنندگان و کارخانجات (به خصوص داخلی) پیوسته و اینگونه حمایت شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت از این تولیدات ملی را نشان دهند.

بازار سرمایه، بازار کار، بازار مواد اولیه، بازار زمین و بازار کالاهای واسطه‌ای هر یک به گونه‌ای در تولید کالا مؤثر است. تعادل در هر یک از بازارها به تعادل در بازار تولید کالا منجر شده و نوسانات هر یک، باعث ایجاد نوسانات در تولید کالا می‌شود؛ به همین دلیل تنها حمایت از تولیدکنندگان باعث رونق پیدا کردن بازار آن‌ها نمی‌شود و برای تحقق پیدا کردن رویای اقتصاد سالم باید تمامی جوانب بازار را سنجیده و  متناسب با آن نقشه‌ی راهی را ترسیم کرد که نیاز اقتصاد را رفع کند.

در همین باب شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت آماده همکاری متقابل با تمامی تولیدکنندگان، انبوه‌سازان، تجار و بازارگانان و همچنین دیگر فعالان اقتصادی کشور است و از تمامی این عزیزان دعوت به عمل می‌آورد که با مطالعه تیپ قراردادی مربوط به نیاز خود در برگه‌ی « آئین‌نامه‌ها و کلیات قراردادها » و همچنین پرونده‌ی « هفت برگی مخصوص متقاضیان مراجعه به آتیه‌سازان عرصه تجارت » در جهت بهبود عملکرد، برگه‌ی نحوه مراجعه را نیز مطالعه و با شماره تماس‌های موجود در آن جهت هماهنگی‌های لازم، تماس حاصل فرمایند. شما می‌توانید به صورت مستقیم نیز مشروح درخواست خود را به شناسه تلگرام [email protected] ارسال کنید.

دیدگاهی بگذارید

نشانی الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های الزامی نشان شده‌اند *